• OZNAM

• Riaditeľstvo Základná škola s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí materskej školy a žiakov základnej školy, že z dôvodu vysokej chorobnosti detí a žiakov sa musí Karneval preložiť na iný dátum.

Ďakujeme za pochopenie.

• Oznam

• Riaditeľstvo Základná škola s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom žiakov základnej školy, že dňa 24. januára 2023 (t.j v útorok) bude školský klub otvorený len do 14:30 hodiny z organizačných dôvodov.

• OZNAM: KARNEVAL

Riaditeľstvo Základná škola s materskou školu Visolaje oznamuje rodičom detí materskej školy a žiakov základnej školy, že dňa 29. januára 2023 (t.j. v nedeľu) o 14:00 hodine sa bude  konať KARNEVAL v Kultúrnom dome Visolaje

Tešíme sa na Vašu účasť.

• Oznam: Tanečná zábava

• Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou Visolaje v spolupráci s Obcou Visolaje Vás pozýva na tanečnú zábavu dňa 18. februára 2023 o 19:00 hodine v Kultúrnom dome Visolaje. Vstupné 25 €/osoba. Do tanca hrá skupina LEGO Mikušovskí chlapci. Vstupenky je možné zakúpiť na Obecnom úrade Visolaje od 16. januára 2023.