• Oznam

• V piatok 27.10.2023 o 18:30 hodine sú deti zo svojimi rodičmi pozvaní na žiacku svätú omšu. O 17:00 hodine v klubovni fary môžu prísť na spevokol. Žiaci 3.ročníka to majú ako súčasť prípravy na 1.sv.prijmanie. Pozvime aj ostatných kamošov.

Váš pán farár

• Oznam: Viac času na uplatnenie príspevku - Digitálny žiak

• Vážená riaditeľka, Vážený riaditeľ,

Do 31.9.2023 sme vyzbierali skoro 152 000 registrácií žiakov z cieľových skupín. Je to úžasný výsledok, ku ktorému ste nenahraditeľným vkladom prispeli aj Vy a vaši kolegovia.

Zmena: Žiaci si budú môcť môcť uplatniť príspevok až do 30.11.2023. Prosím informujte ich o tejto skutočnosti.

Čo nás čaká v najbližších dňoch:

• Dokončujeme kontrolu a sumarizáciu zmlúv, preto očakávajte posledné pokyny na dosiahnutie súladu všetkých parametrov zmluvy z požiadavkami projektu.
            • V krátkom čase začneme zbierať informácie o možných alternatívnych školách, ktoré mohli Vaši žiaci zvoliť v registrácii (týka sa spojených a zlúčených škôl) tak, aby sme vedeli správne priradiť žiakov k uzavretým zmluvám.
            • Po spárovaní začneme zasielať na kontakty uvedené v zmluve zoznamy žiakov, ktorý si uplatnili príspevok.
            • Po ukončení uplatňovania príspevkov a uzavretí naviazanej evidencie, budeme zasielať príslušné sumy na účty uvedené v zmluvách. Za školu teda nebude potrebný žiadny ďalší úkon ani žiadna zbytočná administratíva.

S úctou,Realizačný tím projektu Digitálny žiak

• Oznam pre rodičov detí materskej školy

• Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí materskej školy, že materská škola bude počas jesenných prázdnin od 30.10.2023 (t.j. pondelok) do 31.10.2023 (t.j. utorok) zatvorená.

Materská škola bude opäť otvorená od 02.11.2023 (t.j. štvrtok).

Ďakujeme za pochopenie.

• Šarkaniada s lampiónovým pochodom

• Milé deti a milí rodičia,

dňa 13. októbra 2023 (t.j. piatok) sa bude konať šarkaniáda s lampiónovým sprievodom. Všetci sa stretneme pri Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie o 17:00 hod.

Prosíme, prineste si svojich šarkanov a 2 tužkové batérie(tie malé) do lampiónika. Lampióniky  vám zapožičiame zo škôlky, baterky vám vrátime, keď odovzdáte lampiónik.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia preloží na iný dátum.

Tešíme sa na vašu účasť.

• Plenárne a triedne rodičovské združenie ZŠ s MŠ Visolaje

• Riaditeľstvo Základná škola s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom žiakov základnej školy a rodičom  detí materskej školy, že dňa 12. októbra 2023 (t.j. štvrtok) o 15:30 hod. sa bude konať plenárne a triedne rodičovské združenie v budove základnej školy .

Účasť rodičov je nutná !

• Oznam pre rodičov

• Pán farár pozýva rodičov spolu zo svojimi deťmi počas celeho mesiaca októbra 2023 každý piatok o 17:55 hod. na stretnutie modlitby svätého ruženca v kostole vo Visolajoch.

• TVORIVÉ DIELNE

• Ani sme sa nenazdali a je tu opäť jeseň, a preto  pozývame vás a vaše detičky na Jesenné  tvorivé dielne z prírodného materiálu, dňa 6 .októbra 2023 (t.j. piatok) 15:00 hod. v areáli Základnej školy s materskou školou Visolaje

Rodičia môžu priniesť na tvorbu rôzne prírodniny (napr. šišky, listy, trávy, kamienky, tekvice, ... ).

Srdečne sú vítaní i rodičia s deťmi zo základnej školy.

Tešíme sa na vašu účasť.