• Koncert

• Dňa 22.11.2023 sa naši prváci a druháci zúčastnili veľmi milého koncertu, ktorý pre nich pripravili žiaci a učitelia zo Základnej umeleckej školy v Púchove.

V Obradnej sieni Župného domu v Púchove si mohli "naživo" vypočuť rôzne hudobné nástroje a spolu s vystupujúcimi deťmi zaspievať veľa veselých pesničiek.

Ďakujeme za pekný umelecký zážitok a už teraz sa tešíme na ďalší zo série koncertov!

• Oznam pre žiakov

• Milí žiaci,

zapojili sme sa do súťaže so Slovíčkovým PAPAGÁJOM o:

• 2.000 EUR pre školu
            • PlayStation 5 pre žiakov

Žreby do súťaže získame tak, že sa naučíte 5 nových anglických slovíčok a nakŕmite PAPAGÁJA. Úlohy nájdete na odkaze: www.bezkriedy.sk/sutaz.php

Účasť pre Teba aj školu je úplne zadarmo a čím viac žrebov získame, tým máme vyššiu šancu vyhrať.

Držíme si palce v súťaži a prajem veľa zábavy.

• Oznam pre rodičov žiakov

• Milí rodičia,

naša škola má predplatený balíček BezKriedy PLUS, vďaka čomu môžu naši žiaci teraz úplne bezplatne využívať Slovíčkového PAPAGÁJA. Je to najrozšírenejší slovenský systém na výučbu slovíčok 5 cudzích jazykov.

Zapojili sme sa do súťaže so Slovíčkovým PAPAGÁJOM o:

• 2.000 EUR pre školu
            • PlayStation 5 pre žiakov

Žreby do súťaže pre našu školu získajú žiaci tým, že sa na vzdelávacej platforme BezKriedy.sk s PAPAGÁJOM naučia 5 slovíčok. Pre podporu našej školy v súťaži navštívte link: www.bezkriedy.sk/sutaz.php

Účasť pre žiakov i školu je úplne zadarmo, Vaše dieťa môže ďalej bezplatne pokračovať v učení slovíčok. Papagáj obsahuje:

•  8958 slovíčok s nahrávkami
            • 749 obrázkov
            • 6 jazykov
            • 24 učebníc
            • 11 atraktívnych tematických kurzov

Ďakujeme za podporu našej školy.