• Vianočný jarmok

• Posledný vyučovací deň pred Vianočnými prázdninami si naši školáci spestrili Vianočným jarmokom. Všetkých prítomných rodičov i učiteľov prekvapili pestrou ponukou vlastnoručne vyrobených vianočných ozdôb, veľkým množstvom tradičného vianočného pečiva i zdravého ovocia. Mladší sa chodili inšpirovať k tým starším, usilovne počítali centy a eurá a starší si v praxi uvedomovali súvislosť ceny, ponuky a dopytu. Táto finančná gramotnosť sa však nenápadne schovala do príjemnej vianočnej atmosféry, plnej zážitkov, radosti a očakávania...

• Lucie v našej škole

• Lucie neobišli ani našu školu s materskou školou, husími pierkami povymetali všetky kúty tried a zákutia školy, aby nás v budúcom období obchádzali choroby, trápenia a smútok. Dúfame, že sa im podarilo od nás odohnať všetko zlé a budúci rok bude pre nás všetkých úspešný!

• Oznam pre rodičov

• Vážení rodičia,

riaditeľstvo Základná škola s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí materskej školy a rodičom žiakov základnej školy, že dňa 22. decembra 2023  (t.j. v piatok) bude budova základnej školy s materskou školou zatvorená z dôvodu zníženia energetických nákladov a zníženia chorobnosti.