• Oznam pre rodičov detí materskej školy a žiakov základnej školy

• Vedúca školskej jedálne oznamuje rodičom detí MŠ/ZŠ, že výdaj obeda do obedára v prípade neodhlásenia a neprítomnosti dieťaťa na vyučovaní je od 12.00 do 14.00hod.

Ďakujem za pochopenie .

Ved.ŠJ Štefancová N.

• Informácia pre rodičov žiakov - DIGITÁLNY ŽIAK - posledná výzva

• Vážená riaditeľka, Vážený riaditeľ

v sobotu je posledný deň na registráciu žiakov do projektu Digitálny žiak.

Platí to pre žiakov z cieľových skupín "hmotná núdza", "ŠVVP z dôvodu vývinu v sociálne znevýhodnenom prostredí" a pre "rodiny s menej ako 60% mediánu príjmu", vrátane žiakov, ktorí nastúpili v tomto školskom roku.

Nová oprávnená skupina pre projekt Digitálny žiak - aktuálni žiaci prvého ročníka stredných škôl, primáni a kvintáni osemročných gymnázií v školskom roku 2023-2024 sa môžu registrovať tiež len do 30.9.2023!

Prosím, informujte ich  smerujte ich na stránku digitalnyziak.sk

Ďakujeme za Vašu pomoc.

P.S. Ak sa žiaci už registrovali na iné cieľové skupiny, teraz im už registráciu nepovolí. My ich však zo starších registrácií dohľadáme.

P.P.S. Primáni sú podľa zákona žiaci prvých ročníkov stredných škôl, tak sa aj registrujú.

S úctou,Realizačný tím projektu Digitálny žiak

• Oznam pre rodičov žiakov základnej školy

• Dňa 29. septembra 2023 (t.j. v piatok) budú mať žiaci 1. až 4. ročníka po prvej vyučovacej hodine športový deň spojený s opekaním špekačiek.

Treba si obliecť športové oblečenie a zobrať so sebou niečo na pitie. Jedlo bude zabezpečené.

• OZNAM pre rodičov žiakov 1. ročníka, 2. ročníka a 3. ročníka

• Vážení rodičia (aspoň jeden), srdečne ste pozvaní na stretnutie s pánom farárom farnosti Visolaje dňa 24. septembra 2023 (t.j. v nedeľu), ktoré sa uskutočni po sv.omsi o 10.30 hod.v kostole sv.Gala vo Visolajach.

Stretnutie bude bez účasti detí.