• Šarkaniáda s lampionovým sprievodom

• Milé deti a milí rodičia,

dňa 27. októbra 2022 (t.j. štvrtok) sa bude konať šarkaniáda s lampionovým sprievodom. Všetci sa stretneme pri Kaplnke Sedembolestnej Panny Márie o 17:00 hod.

Prosíme, prineste si svojich šarkanov a 2 tužkové batérie(tie malé) do lampiónika. Lampióniky  vám zapožičiame zo škôlky, baterky vám vrátime, keď odovzdáte lapionik.

V prípade nepriaznivého počasia sa akcia preloží na iný dátum.

Tešíme sa na vašu účasť.

• Oznam: FOTENIE DETÍ a ŽIAKOV

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí materskej školy a žiakov základnej školy, že dňa 27. októbra 2022 (t.j. štvrtok) od 9:00 hodiny sa uskutoční fotenie detí materskej školy a žiakov základnej školy.

• OZNAM rodičom detí materskej školy

Riaditeľstvo Základnej školy s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí z materskej školy, že počas jesenných prázdnin t.j. od 28.10.2022 (t.j. piatok) do 31.10.2022 (t.j. pondelok) bude materská škola zatvorená.  Materská škola bude zasa otvorená od 02.11.2022 (t.j. streda).

• Oznam: Tvorivé dielne

• Ani sme sa nenazdali a je tu opäť jeseň, a preto  pozývame vás a vaše detičky na Jesenné  tvorivé dielne z prírodného materiálu, dňa 21.októbra 2022 (t.j. piatok) o 15:30 hod. v areály Základnej školy s materskou školou Visolaje

Rodičia môžu priniesť rôzne prírodniny (šišky, listy, trávy, kamienky, tekvice, ... ) na tvorbu.

Srdečne sú vítaní i rodičia s deťmi zo základnej školy.

Tešíme sa na vašu účasť.