• Oznam.

• Milí rodičia našich predškolákov,

naša materská škola má možnosť ísť spolu so základnou školou do školy v prírode. Termín zájazdu je od 25.4.2022 do 29.4.2022. Bývať sa bude v penzióne Gajuz v Oščadnici. Škola v prírode bude financovaná z 2% z daní čo ste darovali našej škole. Chceme upozorniť, že ešte nemáme finálnu cenu pre predškolákov, a je možnosť, že sa do rozpočtu nezmestíme, v tom prípade by tam bola nejaka čiastka, ktorú by bolo treba doplatiť, ale to by sme vám dali hneď vedieť podľa predbežného záujmu, keď budeme vedieť vyrátať presnú sumu. Premyslite si či by ste deti zapísali a dajte nám vedieť do pondelka 21.3.2022. Ďakujeme.

• OZNAM

• Riaditeľstvo Základná škola s materskou školou Visolaje oznamuje rodičom detí, že materská škola bude v období jarných prázdnin t.j. od 07.03.2022 (pondelok) do 11.03.2022 (piatok) zatvorená z dôvodu chorobnosti detí.